Omlouváme se, bohužel stránky jsou nyní ve výstavbě. Všechny funkce nemusí pracovat správně. Odměnou vám budou lépe pracující stránky. Děkujeme za pochopení.

• NEMO Trophy Zlín

Závodníci z KSP Olomouc sbírali medaile na NEMO Trophy Zlín. .

• Evropský pohár Gliwice

6 závodníků vyrazilo na zkušenou na Evropský pohár juniorů do polského města Gliwice. Bojovali jsme co to šlo a domů dovezli hned 6 cenných kovů.

• Oblastní liga mládeže

Uspořádali jsme již 9. ročník Oblastní ligy mládeže. Rok od roku pomalu přibývá mladších závodníků v plavání s ploutvemi. Letos se v Olomouci utkalo 99 závodníků ze 4 moravských klubů.

• Title Header 5

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

Plavci KSP Olomouc bodovali na Světovém poháru v Praze

Praha přivítala ve své premiéře světového poháru 474 plavců s ploutvemi z celkem 84 klubů z 19 zemí! V této obrovské konkurenci si výborně vedla i výprava členů KSP Olomouc.

Zuzana Svozilová v soutěži žen zaplavala výborně zejména 400 metrů. Výborným závěrem předstihla tři soupeřky a doplavala stříbrná, když nestačila pouze na evropskou jedničku Vasilisu Kravchuk z Ruska. Nejúspěšnější plavkyní olomouckých byla v soutěži juniorek Gabriela Horáková. S přehledem vyhrála 200 metrů v krátkých ploutvích. Krásné souboje svedla Gabina s  Polkou Pisarczyk která vyhrála o pět setin sekundy na 50 metrů. Na 100 metrů porážku Horáková oplatila a zvítězila pěkným časem 51,11 o pouhé dvě setiny před Polkou z Jasrzebie. Poslední medaili vyhrála sestava Markéta a Zuzana Svozilovy, Gabriela Horáková a Barbora Sládečková ve štafetě 4x100metrů. V celkovém hodnocení dílu světového poháru získalo družstvo žen KSP Olomouc třetí místo. K tomuto místu přispěly i další plavkyně Markéta Svozilová a Barbora Sládečková 4. místy, Petra Hostinská 7. místem a Barbora Pohlová byla nejlépe 14.

Z juniorů dále zaplaval pěkné výkony Jan Borovička (nejlépe 12.) a zejména ještě čtrnáctiletá dorostenka Tereza Chromcová, která ve své premiéře ve světovém poháru obsadila osobním maximem už 7. místo a je velkým příslibem pro budoucnost.