NAHORU

 • Mistrovství ČR družstev opět v režii olomouckých žen!

  Již po sedmé za sebou nenašly olomoucké ženy konkurenci v prestižním závodu družstev! V patnácti startech hned v třinácti získaly první místo a zaslouženě s náskokem 85 bodů tak zvítězily před druhým velmi kvalitním mladým týmem z Mostu. DĚKUJEME VŠEM ZA KRÁSNÉ ZÁVODY! Jubilejní 50. ročník ukončil krásnou tradici tohoto závodu konaného v Olomouci.

 • Medaile ze světového poháru pro Zuzanu Svozilovou

  Druhého kola světového poháru, které se konalo v březnu v italském Lignanu se zúčastnilo přes 400 závodníků z 80 klubů. V této nabité konkurenci se podařilo prosadit olomoucké Zuzaně Svozilové, která získala bronzovou medaili na trati 800 PP..

 • Finále ligy mládeže 2016

  Mladým olomouckým plavcům se opět podařilo postoupit do celostátního finále ligy mládeže. Z důvodu zranění některých klíčových plavců našeho klubu se tentokrát nepodařilo obhájit třetí místo a těsném souboji až v poslední disciplíně těsně skončili čtvrtí! GRATULUJEME!

 • 51. ročník vyhlášení nej sportovců okresu Olomouc

  Olomoucká plavkyně s ploutvemi opět mezi nejlepšími sportovci okresu Olomouc!

 • Mezinárodní závod Nemo trophy 2016

  Hned pětkrát si olomoučtí plavci došli pro cenu za první místo v mezinárodní konkurenci plavců s ploutvemi, která se sjela na již tradiční závod Nemo Trophy do Zlína.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

Moravskoslezská liga mládeže - 1. kolo

Prvním kolem Moravskoslezské ligy mládeže zahájili olomoučtí plavci sezónu v bazénu. Závodů se zúčastnilo 33 závodníků ve třech věkových kategoriích (od 7 do 14 let). Celkem získali olomoucké naděje 20 medailí, a to jim vyneslo celkově druhé místo za suverénním Novým Jičínem.

Hned čtyři medaile si vyplavala čtrnáctiletá závodnice Tereza Chromcová. Na své nejoblíbenější trati 100 BF získala zlato, dál si vyplavala stříbrnou medaili a na 400 metrů plavání pod vodou (RP) se umístila na 3. místě. Na trati 100 BF se na 2. místě umístila další olomoucká závodnice Eliška Vzatková.

Mezi muži ve stejné věkové kategorii (13 – 14 let) uspěli dva olomoučtí plavci, Michal Strakoš a Martin Děcký. Michal Strakoš obsadil na 200 PP 2. místo a dvě 3. místa, Martin Děcký stříbro, bronz a dvě 4. místa.

V nejmladší kategorii výborně zaplavaly hned tři závodnice. Lucie Vašíčková získala medaile na všech tratích – dvě zlata a jeden bronz. Další úspěchy získaly Iva Vzatková (1. a 2. místo) a Jolana Hnáthová (3. a dvě 4. místa)

Úspěšné byly i štafety ve všech třech věkových kategoriích. 1. místo získala štafeta kat. E ve složení Vašíčková L., Vzatková I., Sehrig M., Hnáthová J.. Štafeta kat. D vyplavala 3. místo – Látal F., Chrobák M., Gragarová S., Kroutilová K.. Závodníci štafety v nejstarší kategorii C se umístili na 2. místě v pořadí Chromcová T., Vzatková E., Strakoš M., Děcký M.

 Fotogalerie KSP Olomouc 

 

Autor: Jitka Dostálová, Zdeněk Přivřel

Fotogalerie: Lenka Jurová

Přihlásit se

Přihlásit k vašemu účetu

Uživatelské jméno *
Heslo *
Pamatuj si mě

 

    Sponzoři a partneři KSP Olomouc

                        LOGO SPČR BILE