• 1. kolo MSLM

    Závodníci z KSP Olomouc v sobotu 27.1.2018 závodili ve Zlíně na 1. kole Moravskoslezské ligy mládeže.

  • NEMO Trophy Zlín

    Závodníci z KSP Olomouc sbírali medaile na NEMO Trophy Zlín. .

  • Evropský pohár Gliwice

    6 závodníků vyrazilo na zkušenou na Evropský pohár juniorů do polského města Gliwice. Bojovali jsme co to šlo a domů dovezli hned 6 cenných kovů.

  • Oblastní liga mládeže

    Uspořádali jsme již 9. ročník Oblastní ligy mládeže. Rok od roku pomalu přibývá mladších závodníků v plavání s ploutvemi. Letos se v Olomouci utkalo 99 závodníků ze 4 moravských klubů.

  • Zpravodaj KSP

    Všechny články ze závodů můžete sledovat ve zpravodaji KSP.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

Rekordy

Plavání s ploutvemi v Česku mělo dva světové rekordy!!! Zasloužil se o ně na 100BF a 200BF člen KSP Olomouc Michal Rubáček (v současné době jsou již oba SR překonány). 

 

KSP Olomouc má k 1. 6. 2016 v držení celkem 8 seniorských rekordů ČR!

 

Za rekordy KSP Olomouc jsou považované pouze časy zaplavané na 50m bazéně (mimo disciplín 15/10RP/PP a 25RP)! Bodové ohodnocení jednotlivých rekordů je provedeno jednotně podle "seniorského" bodování (kategorie "A"). Bodování výkonů v disciplínách "BF" je podle tabulek "PP".

 

Aktualizace rekordů ke dni 08.11. 2016

MUŽI

discipína

rekordman

ročník

čas

body

místo

datum

50 RP

Borovička Jan

1998

0:17,34

741 

Olomouc

11.04.2015

100 RP

Korhoň Miloš

1964

0:39,60

729

České Budějovice

27.06.1986

400 RP

Korhoň Miloš

1964

3:11,28

790

ME Mallorca

1987

800 RP

Potužák Pavel

1962

6:50,31

776

MS Západní Berlin

1986

50 PP

Borovička Jan

1998

0:18,81

722

Olomouc

11.04.2015

100 PP

Tomášek Martin

1985

0:42,42

706

Olomouc

04.04.2004

200 PP

Korhoň Miloš

1964

1:33,14

769

ME Mallorca

1987

400 PP

Svozil Zbyněk

1961

3:18,88

810

Sofie

1987

800 PP

Svozil Zbyněk

1961

6:53,82

826

MS Západní Berlin

1986

1500 PP

Svozil Zbyněk

1961

13:29,41

808

MS Západní Berlin

1986

50 BF

Rubáček Michal

1986

0:20,04

616

Lignano (IT)

20.03.2010

100 BF

Rubáček Michal

1986

0:43,12

679

Lignano (IT)

21.03.2010

200 BF

Rubáček Michal

1986

1:36.18

713

Kazan (RUS)     

31.07.2010

400 BF

           

 

ŽENY

discipína

rekordman

ročník

čas

body

místo

datum

50 RP

Sládečková Barbora

1991

0:17,53

936

Polsko

02.07.2017

100 RP

Sládečková Barbora

1991

0:40,45

902

Polsko

05.07.2017

200 RP

Sládečková Barbora

1991

1:34,56

 

Zlín

29.10.2016

400 RP

Sládečková Barbora

1991

3:26,96

833

Olomouc

08.04.2017

800 RP

Pohlová Barbora

1992

7:40,07

758

Zlín

01.06.2013

50 PP

Sládečková Barbora

1991

0:19,89

850 

Olomouc

09.04.2016

100 PP

Sládečková Barbora

1991

0:41,22

999

Polsko

04.07.2017

200 PP

Svozilová Zuzana

1989

1:32,12

986 

Volos (GRE)

29.06.2016

400 PP

Svozilová Zuzana

1989

3:20,72

962

Polsko

04.07.2017

800 PP

Svozilová Zuzana

1989

7:00,27

954

Polsko

07.07.2017

1500 PP

Svozilová Zuzana

1989

13:53,03

901

Livorno (IT)

02.07.2011

50 BF

Horáková Gabriela

1998

0:22,92

605 

Volos (GRE)

26.06.2016

100 BF

Horáková Gabriela

1998

0:49,50

664 

Volos (GRE)

26.06.2016

200 BF

Horáková Gabriela

1998

1:48,52

686 

Volos (GRE)

26.06.2016

400 BF

           

 

ŠTAFETA ŽENY

discipína 

rekordman

čas

body 

místo

datum

4x100 PP

Sládečková B., Polišenská B., Svozilová Z., Horáková G.

2:53,92

1265 

Eger (HUN)

01.03.2015

4x200 PP

Sládečková B., Svozilová M., Horáková G., Svozilová Z.

6:41,99

1044

Olomouc

11.04.2015

 

    Sponzoři a partneři KSP Olomouc