NAHORU

• 46 medailí pro Olomouc na Mistrovství České republiky

Početná výprava olomouckých plavců s ploutvemi opět zářila na Mistrovství České republiky v plavání s ploutvemi. Poslední květnový víkend bojovali v Liberci všechny věkové kategorie o letošní tituly. 46 medailí pro Olomouc a nový český rekord Zuzany Svozilové. To je bilance KSP Olomouc!

• Šestý titul mistryň ČR v řadě!

Po šesté v řadě zvítězily olomoucké ženy v prestižním závodě družstev. Titul obhájily i přes spornou diskvalifikaci štafety na konci prvního dne..

• 2. kolo Světového poháru - Eger 2016

Bronzová medaile pro Jiřího Vyskočila v nabité konkurenci a řada osobních rekordů plavců KSP Olomouc na druhém kole Světového poháru v Egeru, kde byly k vidění také dva nové světové rekordy!

• 1. kolo Světového poháru - Poznaň 2016

První kolo světového poháru letošního roku hostila polská Poznaň. KSP Olomouc reprezentovala Zuzana Svozilová a Markéta Svozilová. Vstup do nové sezóny se opět povedl. Zuzka získala tři cenné kovy a jeden A limit na Mistrovství světa. Markéta si zlepšila jeden osobák a tím dosáhla také na B limit MS.

• 3. místo na finále ligy mládeže

Na finále ligy mládeže závodníci z Klubu sportovních potápěčů vybojovali 3. místo v těsném závěsu za druhým Libercem. Na závodech panovala vynikající atmosféra a díky kvalitním výkonům závodníkům všech klubů nebylo pořadí jisté až do konce závodů.