NAHORU

• Mistrovství ČR družstev opět v režii olomouckých žen!

Již po sedmé za sebou nenašly olomoucké ženy konkurenci v prestižním závodu družstev! V patnácti startech hned v třinácti získaly první místo a zaslouženě s náskokem 85 bodů tak zvítězily před druhým velmi kvalitním mladým týmem z Mostu. DĚKUJEME VŠEM ZA KRÁSNÉ ZÁVODY! Jubilejní 50. ročník ukončil krásnou tradici tohoto závodu konaného v Olomouci.

• Medaile ze světového poháru pro Zuzanu Svozilovou

Druhého kola světového poháru, které se konalo v březnu v italském Lignanu se zúčastnilo přes 400 závodníků z 80 klubů. V této nabité konkurenci se podařilo prosadit olomoucké Zuzaně Svozilové, která získala bronzovou medaili na trati 800 PP..

• Finále ligy mládeže 2016

Mladým olomouckým plavcům se opět podařilo postoupit do celostátního finále ligy mládeže. Z důvodu zranění některých klíčových plavců našeho klubu se tentokrát nepodařilo obhájit třetí místo a těsném souboji až v poslední disciplíně těsně skončili čtvrtí! GRATULUJEME!

• 51. ročník vyhlášení nej sportovců okresu Olomouc

Olomoucká plavkyně s ploutvemi opět mezi nejlepšími sportovci okresu Olomouc!

• Mezinárodní závod Nemo trophy 2016

Hned pětkrát si olomoučtí plavci došli pro cenu za první místo v mezinárodní konkurenci plavců s ploutvemi, která se sjela na již tradiční závod Nemo Trophy do Zlína.

KSP OLOMOUC

"can you swim faster than me?"

Nejlepší výkony kategorie E0

Nejlepší výkony KSP Olomouc jsou časy zaplavané od 1.1.1986 jak na 50m, tak i  na 25m bazéně. Bodové ohodnocení jednotlivých výkonů je provedeno podle bodování dané kategorie. Bodování výkonů v disciplínách "BF" je podle tabulek "PP".